Wyniki LIVE i oficjalne rankingi z Cracovia Maraton 2024.
Listy wyników od Cracovia Maraton na 21.04.2024. Na tej stronie można również znaleźć rankingi z poprzednich lat (2019, 2022, 2023).
Wyniki Cracovia Maraton 2024
- Ezekiel Kipkorir (KEN) 2:13:36
- Shedrack Kiptoo Kimaiyo (KEN) 2:13:36
- Vitaliy Shafar (UKR) 2:15:15
- Laban Cheruiyot (KEN) 2:23:41
- Wambua Boniface Nduva (KEN) 2:26:11
Kobiety 2024:
- Vitalyne Jemaiyo Kibii (KEN) 2:39:26
- Monika Brzozowska (POL) 2:43:30
- Beata Michalkow (POL) 2:44:48
- Mercy Chemutai (KEN) 2:47:53
- Aleksandra Tarnowska (POL) 2:51:50
Pełna lista wyników od Cracovia Maraton
Wyniki z lat ubiegłych:
Wyniki Cracovia Maraton 2023
Pos | Name | Time |
---|---|---|
1 | Rutto Lani | 02:17:05 |
2 | Metto David Kiprono | 02:18:13 |
3 | Kipkorir Ezekiel | 02:20:27 |
4 | Cheruiyot Laban | 02:21:21 |
5 | Kyeva Cosmas Mutuku | 02:22:38 |
6 | Kibet Mathew Kiptanui | 02:25:42 |
7 | Mrówka Mateusz | 02:28:15 |
8 | Najmowicz Paweł | 02:29:44 |
9 | Piech Kacper | 02:35:05 |
10 | Filiciak Michał | 02:36:06 |
11 | Kamieniarz Krystian | 02:37:06 |
12 | Sawicki Szymon | 02:37:33 |
13 | Sokół Łukasz | 02:37:48 |
14 | Zając Bartosz | 02:37:58 |
15 | Gawroński Tomasz | 02:38:04 |
16 | Kopeć Wojciech | 02:38:25 |
17 | Baran Wojciech | 02:38:48 |
18 | Kawik Tomasz | 02:39:15 |
19 | Boniec Radosław | 02:39:38 |
20 | Suchan Michał | 02:40:18 |
21 | Juszczak Tomasz | 02:41:41 |
22 | Gawlik Sławek | 02:42:06 |
23 | Kiriliuk Lina | 02:42:25 |
24 | Kobyłecki Mateusz | 02:43:23 |
25 | Korzeniowski Adrian | 02:44:08 |
26 | Gregorczuk Paweł | 02:44:12 |
27 | Matebo Ruth Chemisto | 02:44:24 |
28 | Jagielska Ewa | 02:44:39 |
29 | Rudziński Jacek | 02:46:06 |
30 | Brzozowska Monika | 02:46:17 |
31 | Nehring Karol | 02:46:30 |
32 | Koscielnik Krzysztof | 02:46:43 |
33 | Augustyniak Przemysław | 02:46:46 |
34 | Gwardjak Szymon | 02:47:15 |
35 | Ciećwierz Mariusz | 02:47:38 |
36 | Pająk Bartłomiej | 02:48:13 |
37 | Popławski Jan | 02:48:16 |
38 | Lizak Wojciech | 02:48:16 |
39 | Czyż Grzegorz | 02:48:19 |
40 | Kviatkovský Peter | 02:48:20 |
41 | Pyrzak Paweł | 02:48:33 |
42 | Jaworski Krzysztof | 02:49:12 |
43 | Ślaski Radosław | 02:49:58 |
44 | Pyc Witold | 02:50:10 |
45 | Ryszka Michal | 02:50:11 |
46 | Majnusz Tomasz | 02:50:24 |
47 | Ślęczka Damian | 02:50:25 |
48 | Kida Paweł | 02:50:39 |
49 | May Cathal | 02:50:42 |
50 | Domin Łukasz | 02:51:10 |
51 | Grzeszkowiak Wojciech | 02:51:13 |
52 | Leloup Alexandre | 02:51:55 |
53 | Kościółek Kamil | 02:52:00 |
54 | Torres Michael | 02:52:04 |
55 | Wielosik Marcin | 02:52:05 |
56 | Kułynycz Dariusz | 02:52:26 |
57 | Onoszko Adam | 02:52:43 |
58 | Karolczak Justyna | 02:52:52 |
59 | Robak Wojciech | 02:53:02 |
60 | Pelikan Artur | 02:53:23 |
61 | Rybczak Paweł | 02:53:28 |
62 | Dudzic Patryk | 02:53:30 |
63 | Furmanek Łukasz | 02:53:38 |
64 | Paris Nicola | 02:53:40 |
65 | Stokowski Marcin | 02:53:50 |
66 | Dominik Ondřej | 02:53:51 |
67 | Szostak Adam | 02:54:05 |
68 | Stępień Grzegorz | 02:54:40 |
69 | Kluska Zbigniew | 02:55:02 |
70 | Czajkowski Michał | 02:55:03 |
71 | Podemski Wojciech | 02:55:15 |
72 | Sosnal Dawid | 02:55:34 |
73 | Tocha Andrzej | 02:55:40 |
74 | Penciak Emil | 02:55:47 |
75 | Mozoła Paweł | 02:55:48 |
76 | Jaroń Jan | 02:55:58 |
77 | Bystrzycki Radosław | 02:56:07 |
78 | Kiczor Damian | 02:56:08 |
79 | Palt Tomasz | 02:56:22 |
80 | Leśniak Maciej | 02:56:37 |
81 | Stec Łukasz | 02:56:51 |
82 | Fergus Hodgson | 02:56:54 |
83 | Niedżwiedź Maciej | 02:57:03 |
84 | Pietras Grzegorz | 02:57:17 |
85 | Wachla Rafał | 02:57:20 |
86 | Vallejo Eduardo | 02:57:50 |
87 | Kudłak Paweł | 02:57:51 |
88 | Malik Dominik | 02:57:52 |
89 | Jendrych Artur | 02:57:52 |
90 | Tyczka Wojciech | 02:58:05 |
91 | Matyaszek Waldemar | 02:58:15 |
92 | Mitruczuk Sławomir | 02:58:32 |
93 | Rutana Mateusz | 02:58:40 |
94 | Król Dawid | 02:58:42 |
95 | Bujak Krzysztof | 02:58:49 |
96 | Sas Dominik | 02:58:52 |
97 | Wierzban Krzysztof | 02:58:58 |
98 | Banaś Mateusz | 02:59:00 |
99 | Buchalik Arkadiusz | 02:59:03 |
100 | Bochenek Miłosz | 02:59:09 |
Wyniki Cracovia Maraton 2022
Wyniki - Top 100
Msc | Nazwisko | Klub | Rank | Czas |
---|---|---|---|---|
1 | Metto David | Unipes Team | M | 02:14:07 |
2 | Janusz Tomasz | M | 02:34:02 | |
3 | Kyeva Cosmas Mutuku | M | 02:37:17 | |
4 | Kruba Marcin | 14 Dasrmt Team Pro | M | 02:37:57 |
5 | Dutkiewicz Maciej | Markowi Biegacze | M | 02:38:12 |
6 | Sychowicz Daniel | M | 02:38:20 | |
7 | Filiciak Michał | Azs Awf Kraków Masters | M | 02:38:51 |
8 | Fisikovici Lilia | K | 02:40:35 | |
9 | Łukaszewski Patryk | M | 02:40:42 | |
10 | Gawlik Sławek | M | 02:41:19 | |
11 | Rzanny Paweł | M | 02:41:42 | |
12 | Jakubiec Szymon | Lacho Team | M | 02:42:45 |
13 | Wójcik Jacek | Pgr | M | 02:43:28 |
14 | Nowak Andrzej | Nowak-team | M | 02:43:51 |
15 | Czyż Grzegorz | M | 02:43:54 | |
16 | Chowaniec Jacek | Czarnecki Run Team | M | 02:44:11 |
17 | Frątczak Mateusz | Adidas Runners Warsaw | M | 02:44:17 |
18 | Boniec Radosław | Maraton140minut. Pl | M | 02:44:41 |
19 | Gwóźdź Jacek | M | 02:44:55 | |
20 | Rusak Sławomir | Biegiem Radom! | M | 02:45:05 |
21 | Sroka Mirosław | M | 02:45:28 | |
22 | Kučera Petr | Grymov | M | 02:45:38 |
23 | Nowacki Witek | - | M | 02:46:12 |
24 | Bik Miłosz | M | 02:46:16 | |
25 | Szkaradek Mariusz | M | 02:46:34 | |
26 | Bartosik Sebastian | Forma Wodzisław Śląski | M | 02:47:36 |
27 | Baran Wojtek | Oknoplast Running Team | M | 02:48:16 |
28 | Tyniec Łukasz | Voodoo Child | M | 02:48:27 |
29 | Jaworski Krzysztof | M | 02:49:26 | |
30 | Kubler Andrzej | Rdlp W Szczecinie | M | 02:49:35 |
31 | Morawa Mateusz | Lacho Team | M | 02:49:39 |
32 | Ryszka Michal | Inżynieria Biegania | M | 02:49:46 |
33 | Leśniak Maciej | M | 02:50:37 | |
34 | Szein Piotr | M | 02:51:00 | |
35 | Farganus Robert | M | 02:51:07 | |
36 | Lizak Wojciech | Tl Athletics Jastrzębie | M | 02:52:03 |
37 | Palt Tomasz | M | 02:52:12 | |
38 | Wróbel Paweł | Na Bani Wybiegani | M | 02:52:15 |
39 | Vallejo Eduardo | M | 02:52:49 | |
40 | Garnowski Maciej | M | 02:52:55 | |
41 | Korzeniowski Adrian | M | 02:52:56 | |
42 | Zarodkiewicz Dawid | M | 02:53:22 | |
43 | Mulu Tulu Jima | M | 02:53:29 | |
44 | Majewski Karol | M | 02:53:39 | |
45 | Kauf Damian | --- | M | 02:54:07 |
46 | Urbańczyk Jakub | M | 02:54:20 | |
47 | Wachla Rafał | Toursport Running Team | M | 02:54:23 |
48 | Polak Stanisław | Sbg Podbieg Nessi Team | M | 02:55:15 |
49 | Tłuścik Adrian | M | 02:55:25 | |
50 | Majcher Piotr | M | 02:55:31 | |
51 | Piskuń Piotr | M | 02:55:37 | |
52 | Shanks Stephen | Victoria Park Harriers & Tower Hamlets Ac | M | 02:56:14 |
53 | Borszowski Zbigniew | Zabierzów Biega | M | 02:56:15 |
54 | Widawski Paweł | M | 02:56:40 | |
55 | Sokół Łukasz | M | 02:56:53 | |
56 | Matyaszek Waldemar | M | 02:56:54 | |
57 | Daukszo Maciej | M | 02:56:59 | |
58 | Józefik Dawid | M | 02:57:05 | |
59 | Długosz Marcin | Kobyła Ma Mały Bok | M | 02:57:07 |
60 | Piskorz Robert | M | 02:57:17 | |
61 | Listwan Michał | Rowerowanie. Pl | M | 02:57:33 |
62 | Bjornson Espen | Team Rogaland | M | 02:57:34 |
63 | Robak Wojciech | Ks Zaręby Grabowo | M | 02:57:34 |
64 | Pabis Marek | M | 02:57:55 | |
65 | Usowski Andrzej | M | 02:58:08 | |
66 | Żaba Michał | Azs Awf Kraków Masters | M | 02:58:14 |
67 | Bodnar Anna | Ania Halska Coaching | K | 02:58:29 |
68 | Furmanek Łukasz | Zatyrani Gratisownia. Pl Gmina Pilchowice | M | 02:58:31 |
69 | Kubo Hajime | Elmodis Running Club | M | 02:58:32 |
70 | Borycki Łukasz | Stokowczyki Team | M | 02:58:48 |
71 | Vitasek Jan | Sk Sporting Pribram | M | 02:58:50 |
72 | Łosak Adrian | Biskupski Running Team | M | 02:58:54 |
73 | Bul Dominik | Zabiegani Dobrowolscy | M | 02:59:01 |
74 | Węglarz Waldemar | M | 02:59:05 | |
75 | Bystrzycki Radosław | M | 02:59:08 | |
76 | Grzegorczyk Paweł | M | 02:59:09 | |
77 | Kluska Zbigniew | M | 02:59:10 | |
78 | Gałązka Paweł | Itmbw Kraków | M | 02:59:10 |
79 | Zwiruk Karol | M | 02:59:11 | |
80 | Kasica Arkadiusz | Międzyrzeckie Gazele | M | 02:59:11 |
81 | Kilian Mateusz | Józefińska Team | M | 02:59:12 |
82 | Suchan Michał | M | 02:59:14 | |
83 | Chruściński Kacper | M | 02:59:14 | |
84 | Iwan Paweł | W Pogoni Za Duchem | M | 02:59:17 |
85 | Michno Tomasz | Lacho Team | M | 02:59:24 |
86 | Mordawski Łukasz | Zabierzów Biega | M | 02:59:27 |
87 | Kościółek Kamil | M | 02:59:34 | |
88 | Gosztyła Mariusz | M | 02:59:38 | |
89 | Maźniewski Grzegorz | M | 02:59:38 | |
90 | Leszczyński Mateusz | Adrian Danilewicz Group | M | 02:59:39 |
91 | Stachura Mateusz | M | 02:59:43 | |
92 | Sosnowski Roman | M | 02:59:44 | |
93 | Adamczyk Mariusz | Altom Gniezno | M | 02:59:45 |
94 | Garliński Łukasz | Kb Krokus Kwiatkowice | M | 02:59:48 |
95 | Zając Sławomir | M | 02:59:49 | |
96 | Boyce Calum | M | 02:59:50 | |
97 | Malatyński Marcin | Zryw Parzymiechy | M | 03:00:02 |
98 | Prucnal Zbigniew | Elko24. Pl | M | 03:00:07 |
99 | Jagieło Michał | M | 03:00:07 | |
100 | Cader Jacek | Zabierzów Biega | M | 03:00:16 |
Wyniki Cracovia Maraton 2019
Wyniki - Top 100
Msc | Nazwisko | Klub | M/K | Czas |
---|---|---|---|---|
1 | Kotut Cyprian | M | 02:09:18 | |
2 | Nakamoto Kentaro | M | 02:11:34 | |
3 | Kiprono Leting Josephat | M | 02:14:40 | |
4 | Kimaiyo Cherop Hammington | M | 02:15:26 | |
5 | Ahouchar Hassane | M | 02:15:40 | |
6 | Kallouz Jaouad | M | 02:15:59 | |
7 | Szymankiewicz Jakub | M | 02:23:01 | |
8 | Kasaw Demeke | M | 02:25:21 | |
9 | Kipruto Kemboi Emmanuel | M | 02:26:37 | |
10 | Chakhouski Nikita | M | 02:26:49 | |
11 | Khapilina Viktoriya | K | 02:28:03 | |
12 | Kapłon Łukasz | ... | M | 02:30:41 |
13 | Kipsoi Chepchirchir Gladys | K | 02:33:21 | |
14 | Talaga Michał | Mok Mszana Dolna | M | 02:33:51 |
15 | Bahinskyi Oleksandr | M | 02:35:00 | |
16 | Duda Seweryn | 16 Batalion Powietrznodesantowy | M | 02:37:08 |
17 | Tafa Magarsa Askale | K | 02:37:12 | |
18 | Sowiński Patryk | Ks Azs Uwm Olsztyn Sowinskiteam | M | 02:37:33 |
19 | Jones Matt | Clapham Chasers | M | 02:38:02 |
20 | Borowczyk Sebastian | Kb Dębiec | M | 02:38:03 |
21 | Mach Angelika | K | 02:39:52 | |
22 | Łukaszewski Patryk | Cross Warszawa | M | 02:39:54 |
23 | Strękowski Paweł | Itmbw Kraków | M | 02:39:56 |
24 | Skrypak Olga | K | 02:40:25 | |
25 | Czyż Grzegorz | Grupa Azoty-Automatyka Tarnów | M | 02:40:42 |
26 | Jolibski Jacek | Biegamdlazdrowia. Pl | M | 02:40:55 |
27 | Olesea Smovjenco | K | 02:41:44 | |
28 | Gajewski Radosław | Accenture | M | 02:41:50 |
29 | Gawroński Tomasz | M | 02:42:37 | |
30 | Bal Jakub | 8. Baza Lotnictwa Transportowego | M | 02:42:43 |
31 | Sroka Mirosław | Qłynycz Team | M | 02:42:49 |
32 | Lizak Wojciech | Quovadis Jastrzębie | M | 02:45:20 |
33 | Kaliński Przemysław | Biegaj Z Ursusem | M | 02:45:20 |
34 | Gawlik Sławek | Marcinswiercteam | M | 02:45:36 |
35 | Lubera Łukasz | Lacho Team | M | 02:45:40 |
36 | Wachla Rafał | Toursport Running Team | M | 02:45:44 |
37 | Zelech Rafał | M | 02:46:59 | |
38 | Kułynycz Dariusz | Qłynycz Team | M | 02:48:09 |
39 | Domagała Marcin | M | 02:48:31 | |
40 | Polak Bogdan | :) | M | 02:48:32 |
41 | Przystał Mateusz | M | 02:48:56 | |
42 | Jagieła Adam | Krs Tkkf Jastrząb Ruda Śląska | M | 02:49:03 |
43 | Bąba Dariusz | M | 02:49:42 | |
44 | Gacek Łukasz | Płoki-Nawojowa Góra | M | 02:49:52 |
45 | Zaicevas Robertas | Zuikis | M | 02:50:28 |
46 | Wyrba Dawid | M | 02:51:23 | |
47 | Bojdoł Robert | Bojdoł Bosch Service | M | 02:51:33 |
48 | Tichy Peter | Ak Čadca | M | 02:51:55 |
49 | Kramarz Aleksander | M | 02:52:04 | |
50 | Szyszka Anna | K | 02:52:12 | |
51 | Ploch Jakub | Night Runners | M | 02:52:43 |
52 | Ciesielski Maciej | #1512Wingedhearts | M | 02:53:01 |
53 | Mika Artur | Miki Team | M | 02:53:01 |
54 | Lubelski Łukasz | Sokół Zakopane | M | 02:53:09 |
55 | Wołowczyk Kamil | Lotos Straż | M | 02:53:14 |
56 | Piotrowski Andrzej | Abb Bs Running Team | M | 02:53:25 |
57 | Michalski Andrzej | Gp Gopr Kw Kraków | M | 02:54:05 |
58 | Morawa Mateusz | Lacho Team | M | 02:54:14 |
59 | Bochnak Maciej | M | 02:54:30 | |
60 | Małka Bartosz | Vi Maraton Leśników | M | 02:54:32 |
61 | Podsiadło Mikołaj | Grivelscarpajulbo Team Polska | M | 02:54:34 |
62 | Maciorowski Grzegorz | Edi Team Zgorzelec | M | 02:54:42 |
63 | Smurzyński Piotr | M | 02:54:53 | |
64 | Kobyłecki Mateusz | Dokąd Nocą Tupta Jeż? | M | 02:54:58 |
65 | Zając Łukasz | Alphawoolf | M | 02:55:02 |
66 | Borek Mateusz | Sportwise | M | 02:55:03 |
67 | Kurkiewicz Krzysztof | Qłynycz Team | M | 02:55:10 |
68 | Wawrzynkiewicz Jarosław | Runners Power Śrem | M | 02:55:38 |
69 | Wójcik Sebastian | M | 02:55:58 | |
70 | Borek Jakub | Barlinecki Kenijczyk | M | 02:56:06 |
71 | Orłowski Andrzej | Mks Lubratów | M | 02:56:10 |
72 | Guerra Lopez Fernando | Fer | M | 02:56:11 |
73 | Mroczkowski Kamil | M | 02:56:18 | |
74 | Wojciechowski Wojciech | Biegam Żeby Bartek Mógł Biegać | M | 02:56:21 |
75 | Jakieła Michał | 4F Running Team | M | 02:56:29 |
76 | Okomski Łukasz | M | 02:56:31 | |
77 | Filipiak Przemysław | Kp Psp Wrześniaszymkowiak Team | M | 02:56:41 |
78 | Marcol Sebastian | Aktywni Lyski | M | 02:56:50 |
79 | Podedworny Wiktor | M | 02:56:52 | |
80 | Klejna Dawid | Ks Constract Lubawa | M | 02:56:56 |
81 | Sentysz Robert | M | 02:56:58 | |
82 | Cerven Jan | Bežecký Klub Dolný Kubín | M | 02:57:04 |
83 | Słowik Grzegorz | Osp Iskrzyniaaktywnakorczyna. Pl | M | 02:57:05 |
84 | Krzysztofik Mariusz | R7 | M | 02:57:06 |
85 | Kwiatkowski Michael | M | 02:57:11 | |
86 | Staniszewski Artur | Kraków Airport Running Team | M | 02:57:18 |
87 | Piotrowski Konrad | M | 02:57:19 | |
88 | Pikuła Sebastian | Wierzbicki Running Project | M | 02:57:26 |
89 | Czech Robert | Azs-Awf Kraków Masters | M | 02:57:29 |
90 | Szyrmer Sławek | M | 02:57:31 | |
91 | Gong Zheng | Tys | M | 02:57:31 |
92 | Malina Piotr | M | 02:57:31 | |
93 | Kubler Andrzej | Vi Maraton Leśników | M | 02:57:35 |
94 | Majda Przemysław | Baszta Wyszyna | M | 02:57:38 |
95 | Rysz Robert | M | 02:57:45 | |
96 | Helcel Richard | Ssk Vítkovice | M | 02:57:46 |
97 | Wiela Mariusz | Sieradzbiega. Pl | M | 02:57:46 |
98 | Filiciak Michał | M | 02:57:54 | |
99 | Dobosz Konrad | M | 02:57:56 | |
100 | Maślanka Jacek | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | M | 02:58:07 |
Wszystkie wyniki i zdjęcia z Cracovia Maraton
Więcej Bieganie w Polsce:
Kommentar schreiben