De LIVE-Resultaten en officiële ranglijsten van de Hyrox Rotterdam.
De uitslagenlijsten van Hyrox Rotterdam op 6.4.2024. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2023).
Uitslagen Hyrox Rotterdam 2024
Resultaten Mannen 2024:
- Maarten Enthoven 1:00:19
- Jannick Plantinga 1:02:51
- Reynaldo Latinne 1:05:41
- David Blankenburgh 1:06:16
- Bram Van Tongeren 1:07:55
Resultaten Vrouwen 2024:
- Kayti Simonson 1:09:46
- Merel Klifman 1:09:52
- Linda De Jong-De Boer 1:13:08
- Charlotte Deldaele 1:13:35
- Karina Former 1:15:28
Volledige uitslagenlijst van Hyrox Rotterdam
Resultaten van de afgelopen jaren:
Uitslagen Hyrox Rotterdam 2023
Resultaten Mannen
Plaats | Naam | Tijd |
---|---|---|
1 | Bianchi Eugenio | 01:04:25 |
2 | Wamser Philipp | 01:06:49 |
3 | Ploeger Martijn | 01:08:35 |
4 | Latinne Reynaldo | 01:10:59 |
5 | Maljaars Bart | 01:11:44 |
6 | Estrangeiro Jose | 01:12:02 |
7 | Grumley Alex | 01:17:35 |
8 | Redaoui Mohamed | 01:17:55 |
9 | Nicola Gil | 01:18:46 |
10 | Geschiere Leander | 01:19:10 |
11 | Arslan Besir | 01:19:39 |
12 | Stafford Andrew | 01:19:59 |
13 | Conceigäo Filipe | 01:21:33 |
14 | Nijenhuis Frank | 01:22:06 |
15 | Muriani Jaden | 01:22:11 |
16 | Van Egmond Gerard | 01:23:11 |
17 | Istha Koen | 01:23:13 |
18 | Scott Harrison | 01:23:29 |
19 | Hammond Sean Michael | 01:23:56 |
20 | Joriskes Pieter | 01:25:17 |
21 | Amelo Jamel | 01:25:41 |
22 | Aplin Marc | 01:26:54 |
23 | Cantos Realpe Gabriel Enrique | 01:26:55 |
24 | Ten Wolde Sven | 01:26:56 |
25 | Tacken Ruud | 01:27:51 |
26 | Kingma Bas | 01:28:31 |
27 | Jorissen Jan | 01:28:54 |
28 | Zelman Filippo Vitta | 01:29:58 |
29 | Hoogenboom Thijs | 01:30:34 |
30 | Hoving John | 01:32:20 |
31 | Van Ewijk Matthijs | 01:33:11 |
32 | Carmina Riccardo | 01:34:23 |
33 | Van Leeuwen Jochem | 01:34:39 |
34 | Verwoert Richard | 01:34:57 |
35 | Przygodzki Wojtek | 01:35:13 |
36 | Apensa Dewing | 01:35:50 |
37 | Perk Vincent | 01:37:46 |
38 | Mulderij Jeroen | 01:37:56 |
39 | Rosendaal Toine | 01:38:28 |
40 | Den Boer Walter | 01:39:41 |
41 | Van Den Boom Aron | 01:40:48 |
42 | Antonie Rasaul | 01:40:53 |
43 | Maggio Igno | 01:44:40 |
44 | Van Der Horst Rob | 01:45:28 |
45 | Obbes Siebe | 01:45:51 |
46 | Blankenstijn Kriss | 01:46:37 |
47 | Mishnev Vadim | 01:48:43 |
48 | Constancia Elton | 01:51:13 |
49 | Roumou Jay | 01:56:20 |
50 | Pocorni Rodney | 02:02:27 |
51 | Krater Lars | 02:04:06 |
52 | Ntalos Jannis | 02:04:14 |
Resultaten Vrouwen
Plaats | Naam | Tijd |
---|---|---|
1 | Van Wijnbergen Renate | 01:15:27 |
2 | Esnard Lou | 01:17:44 |
3 | Zoeteman Lyanne | 01:19:01 |
4 | Horner Stacey | 01:22:29 |
5 | Jasmijn Iris | 01:23:48 |
6 | Reijerink Lauren | 01:23:49 |
7 | Selten Jasmijn | 01:25:18 |
8 | Lismente Estere | 01:25:42 |
9 | Uenk-Telgen Marthe | 01:27:02 |
10 | Koedood Sophie | 01:28:05 |
11 | Heesen Yaenty | 01:29:20 |
12 | Neumann Joana | 01:33:09 |
13 | Colabianchi Elena | 01:34:10 |
14 | Jessen Anita | 01:38:10 |
15 | Van Mook Soenali | 01:39:30 |
16 | Van Vlimmeren Claudine | 01:44:29 |
17 | Delia Sophie | 01:48:04 |
18 | Priester Juliette | 01:49:03 |
19 | Birjmohun Naomi | 01:51:27 |
20 | Shea Stephanie | 01:58:09 |
Alle resultaten en foto's van Hyrox Rotterdam
Meer hardlopen in Nederland: Obstakel Races & Mud Runs in Nederland - Alle Races
Kommentar schreiben