De Resultaten en officiële ranglijsten van de Enschede Marathon 2024.
De uitslagenlijsten van Enschede Marathon op 21 April 2024. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2019, 2022, 2023).
Uitslagen Enschede Marathon 2024
Plts | Naam | Woonplaats | Categ | Bruto |
---|---|---|---|---|
1 | Taoufik Allam | Marokko | Men | 02:08:58 |
2 | Noah Kipkemboi | Kenia | Men | 02:09:06 |
3 | Tafere Adisu | Ethiopië | Men | 02:09:21 |
4 | Tendai Zimutu | Zimbabwe | Men | 02:09:30 |
5 | Patrick Ketter | Kenia | Men | 02:10:28 |
6 | Abdelaziz Merzougui | Spanje | Men | 02:10:53 |
7 | Masresha Bere | Ethiopië | Men | 02:13:00 |
8 | Gert Jan Wassink | Argo | Men | 02:23:33 |
9 | Luc Essink | Men | 02:24:37 | |
10 | Sibren Lochs | Nederland | Men | 02:24:43 |
11 | Steven Verschuere | Avelgem | Men | 02:24:46 |
12 | Fabian ten Kate | Vitalis | Men | 02:25:10 |
13 | Jef Torbeyns | Joure | Men | 02:26:01 |
14 | Blessing Waison | Zimbabwe | Men | 02:26:50 |
15 | Saoud Kanbouchia | Marokko | Women | 02:27:16 |
16 | Luuk Janssen | Maastricht | Men | 02:28:37 |
17 | David Lentz | Colmar-Berg | Men | 02:28:47 |
18 | Caroline Jepchirchir | Kenia | Women | 02:29:04 |
19 | Sam Nulens | Maasmechelen | Men | 02:29:19 |
20 | Risper Biyaki Gesabwa | Mexico | Women | 02:29:33 |
21 | Linet Masai | Kenia | Women | 02:29:59 |
22 | Aberash Demisse | Ethiopië | Women | 02:30:34 |
23 | Hildah Jepkogei Cheboi | Kenia | Women | 02:30:47 |
24 | Sander de Bart | Nederland | Men | 02:32:07 |
25 | Elizeba Franken Cherono | Nederland | Women | 02:32:07 |
26 | David Schoenherr | Muenster | Men | 02:32:28 |
27 | Natalia Lehonkova | Oekraïne | Women | 02:32:35 |
28 | Gulshanoi Satarova | Kirgizië | Women | 02:33:39 |
29 | Stef Simons | Bocholt | Men | 02:33:50 |
30 | Bernd Gross-Bölting | Münster | Men | 02:34:38 |
31 | Izak Hanse | Nederlandse Triathlon Bond | Men | 02:34:56 |
32 | Emond Papegaaij | Daventria | Men | 02:36:20 |
33 | Steven Hemstra | Lionitas | Men | 02:36:47 |
34 | Caimin Stevens | Men | 02:37:34 | |
35 | Klaas Van Pijkeren | Dronten | Men | 02:38:15 |
36 | Koos Jelmer De Vries | Lionitas | Men | 02:38:30 |
37 | Tristan Vlogman | Nederlandse Triathlon Bond | Men | 02:39:11 |
38 | Sybe Bokma | Groningen | Men | 02:39:34 |
39 | Vianey De la Roosa Rojas | Mexico | Women | 02:40:52 |
40 | Frank Vernooij | Atverni | Men | 02:41:57 |
41 | Jessica Oosterloo | LSV Invictus | Women | 02:42:02 |
42 | Olfert Molenhuis | Men | 02:42:05 | |
43 | Glenn ten Berge | Holten | Men | 02:42:14 |
44 | Steven Mengels | gemeente Enschede - 1 | Men | 02:42:30 |
45 | Stefan Stroick | Borken | Men | 02:42:48 |
46 | Manole Codreanu | Bucharest | Men | 02:42:49 |
47 | Jhoselyn Camargo Aliaga | Bolivia | Women | 02:43:29 |
48 | Michaël Smit | Aquilo | Men | 02:43:40 |
49 | Alwin Reinders | Lionitas | Men | 02:43:43 |
50 | Mohamed Mohammadi | AAC | Men | 02:43:51 |
51 | Martijn Veling | Amersfoort | Men | 02:44:34 |
52 | Bas Gerritsen | Triami | Men | 02:45:04 |
53 | Silvan Buis | Utrecht | Men | 02:45:08 |
54 | Kai Mos | Hellas | Men | 02:45:22 |
55 | Michael Sporck | Achilles-Top | Men | 02:45:28 |
56 | Bart Catteau | Lovenjoel | Men | 02:45:32 |
57 | Maarten Kole | Ciko '66 | Men | 02:45:37 |
58 | Beau Visser | Almere | Men | 02:45:47 |
59 | Joeri De Roos | Stekene | Men | 02:46:13 |
60 | Tom Driessen | LAAC Twente | Men | 02:46:24 |
61 | Richard Evering | Enschede | Men | 02:46:32 |
62 | Marijn Van der Meer | Ciko '66 | Men | 02:47:02 |
63 | Max Daarnhouwer | 's-Gravenhage | Men | 02:47:10 |
64 | Stefano Finazzi | Italië | Men | 02:48:04 |
65 | Wyko Rijnsburger | Ede Gld | Men | 02:48:07 |
66 | Tom Vennink | KAV Holland | Men | 02:48:13 |
67 | Hans Rakhorst | AV Nijkerk | Men | 02:48:19 |
68 | Patrick Wouters | Overijse | Men | 02:48:39 |
69 | Roland Vos | Assen | Men | 02:48:54 |
70 | Mark Kuil | Leusden | Men | 02:49:29 |
71 | Steven Greveling | Zuid-Scharwoude | Men | 02:49:40 |
72 | Naoufal AZIZ SBAI | Casablanca | Men | 02:50:08 |
73 | Jort Schutte | Heeten | Men | 02:50:35 |
74 | Tim Bennen | Rolde | Men | 02:50:46 |
75 | Pascal Bus | ZVL 1886 | Men | 02:50:57 |
76 | Dennis Gerritse | Eindhoven Atletiek | Men | 02:51:03 |
77 | Alexander Treryvas | Eindhoven Atletiek | Men | 02:51:13 |
78 | T-M Meijer | Almere | Men | 02:51:32 |
79 | Tim Kintrup | Münster | Men | 02:51:54 |
80 | Jan Pullen | Atletics Nijverdal | Men | 02:51:55 |
81 | Tim Baijens | Waalwijk | Men | 02:52:16 |
82 | Johan Postma | Almere | Men | 02:52:39 |
83 | Marathommy Bardtke | Münster | Men | 02:52:50 |
84 | Roy Dierx | Team CycleTrend | Men | 02:53:03 |
85 | Levi Winkelman | Leiden Atletiek | Men | 02:53:26 |
86 | Niek Dijkstra | Atletics Nijverdal | Men | 02:53:49 |
87 | Michèl Hankemeier | Münster | Men | 02:54:09 |
88 | Theodorr Delwiche | Utrecht | Men | 02:54:24 |
89 | Johan Bloemert | Staphorst | Men | 02:54:25 |
90 | Guy Arnouts | Essen | Men | 02:54:28 |
91 | Daniele Cerioni | Rotterdam | Men | 02:54:31 |
92 | Joep Hendrickx | Nijmegen | Men | 02:54:43 |
93 | Jose Antonio Uribe Marion (Pacer) | Mexico | Men | 02:54:47 |
94 | Ahmet kerem Yildiz | Istanbul | Men | 02:54:50 |
95 | Jan-Kees Steenman | Nederlandse Triathlon Bond | Men | 02:55:31 |
96 | Millian Oostenbrink | Stadskanaal | Men | 02:55:38 |
97 | Niels-Peter Foppen | Utrecht | Men | 02:55:40 |
98 | Jakub Filipowicz | Enschede | Men | 02:55:55 |
99 | Kira Konermann | Osnabrück | Women | 02:55:57 |
100 | Peter Meijer | Loopgroep Bedum | Men | 02:55:57 |
Volledige uitslagenlijst van Enschede Marathon
Resultaten van de afgelopen jaren:
Uitslagen Enschede Marathon 2023
Plts | Naam | Woonplaats | Time |
---|---|---|---|
1 | Alfred Barkach | Kenia | 02:08:51 |
2 | Bernard Kipyego | Kenia | 02:09:15 |
3 | Bonface Kiplimo | Kenia | 02:09:19 |
4 | Moses Kipngetich | Kenia | 02:09:25 |
5 | Raymond Choge | Kenia | 02:10:01 |
6 | Filex Chemongesi | Uganda | 02:10:55 |
7 | Elvis Cherbor Tabarach | Kenia | 02:12:22 |
8 | Melaku Belachew | Ethiopië | 02:13:36 |
9 | Tiidrek Nurme | Estland | 02:14:26 |
10 | Gerd Devos | Turnhout | 02:18:41 |
11 | Christiaan Bosselaar | KAV Holland | 02:21:46 |
12 | Kidane Keleta Gebremariam | Eritrea | 02:22:41 |
13 | Shyline Jepkorir Toroitich | Kenia | 02:22:45 |
14 | Niels te Pas | LAAC Twente | 02:24:08 |
15 | Meryline Chelangat | Uganda | 02:24:10 |
16 | Sam Nulens | Maasmechelen | 02:24:23 |
17 | Stefan Van den Broek | Duffel | 02:24:41 |
18 | Cynthia Chepchirchir Kosgei | Kenia | 02:25:22 |
19 | Markus Scheller | Warendorf | 02:26:31 |
20 | Arne Agten | Wijchmaal | 02:26:46 |
21 | Jaroslav Blazek | Prague | 02:29:46 |
22 | Jackline Cherono | Kenia | 02:30:21 |
23 | Ameze Negede | Ethiopië | 02:30:29 |
24 | Peris Jerono | Kenia | 02:30:28 |
25 | Menno Wilhelm | Loopgroep Visie | 02:30:52 |
26 | David Schönherr | Münster | 02:31:33 |
27 | Leon Sanderman | AV Rijssen | 02:33:18 |
28 | Jessica Watychowicz | Verenigde Staten | 02:35:15 |
29 | Tim De Ridder | Merchtem | 02:36:36 |
30 | Erik Sanders | Laag-Soeren | 02:37:42 |
31 | Christoph Hakenes | Bretten | 02:39:32 |
32 | Simon Saxby | Grimsby | 02:40:34 |
33 | Fortunate Chidzivo | Zimbabwe | 02:41:13 |
34 | Onno Poorterman | Atletics Nijverdal | 02:42:01 |
35 | Einar Sande | Spirit Friidrettsklubb | 02:42:43 |
36 | Sven Huisman | Blaricum | 02:43:52 |
37 | Dirk Goeyers | Vilvoorde | 02:43:55 |
38 | Kenneth Nugent | Dublin | 02:44:26 |
39 | Peter Bruinsma | Atletics Nijverdal | 02:45:01 |
40 | Caimin Stevens | LAAC Twente | 02:45:36 |
41 | Tristan Vlogman | dstv Aloha | 02:45:41 |
42 | Antoon Kouwenhoven | Amsterdam | 02:45:48 |
43 | Richard Loendersloot | LAAC Twente | 02:46:03 |
44 | Steven Acarregui | Spirit Friidrettsklubb | 02:46:49 |
45 | Peter Eshuis | Generaal Michaelis | 02:47:10 |
46 | Bart van Zelst | Holten | 02:47:55 |
47 | Marco Wermers | Saerbeck | 02:46:01 |
48 | Sander Zwegers | Frechen | 02:48:06 |
49 | Maximilian Schimanski | Düsseldorf | 02:48:36 |
50 | Sjoerd Lamers | Beesel | 02:49:34 |
51 | Jens Weischenberg | Delmenhorst | 02:49:43 |
52 | Steven Vandenbussche | Vlamertinge | 02:49:50 |
53 | Klaas Van Pijkeren | Dronten | 02:49:57 |
54 | Sjirk Bijma | Nederlandse Triathlon Bond | 02:50:26 |
55 | Michiel Knoef | IJmuiden | 02:51:06 |
56 | Heiner Wardemann | Emmerich | 02:51:00 |
57 | Ralph Venhoven | Assen | 02:51:20 |
58 | Richard Evering | Enschede | 02:51:10 |
59 | Kevin Schaap | LAAC Twente | 02:52:28 |
60 | Nicholas Lembcke | Nordhorn | 02:52:26 |
61 | Iwan de Jong | Jirnsum | 02:52:31 |
62 | Rudolf De Geijter | Mariakerke | 02:52:44 |
63 | Kevin Voss | TC Twente | 02:52:56 |
64 | Vincent Leest | Zutphen | 02:52:56 |
65 | Victor Kaal | Vechtdallopers | 02:53:08 |
66 | Simon Bulteel | Grobbendonk | 02:53:03 |
67 | Emir Gulumser | Ankara | 02:53:53 |
68 | Niels-Peter Foppen | Utrecht | 02:54:05 |
69 | Mark Oude Alink | Delden | 02:54:38 |
70 | Martijn Schakelaar | BB lopers | 02:54:53 |
71 | Robin Veldboer | Avinty | 02:55:12 |
72 | Fotini Dagli Pagotto | Filothei | 02:55:22 |
73 | Bennie Thunker | Isala '96 | 02:56:04 |
74 | Sebastien Lichti | Sessenheim | 02:56:14 |
75 | Bas Van de Kant | AAC '61 | 02:56:32 |
76 | Helmut Woltering | Ahaus | 02:56:34 |
77 | Kenny Kroeze | Almelo | 02:56:49 |
78 | Ruud Blikman | Demcon - 1 | 02:57:10 |
79 | Sander Wenderich | Hengelo Ov | 02:57:19 |
80 | Koos Leeuw | Deventer | 02:57:30 |
81 | Bert De Block | Lievegem | 02:57:34 |
82 | Jochem Slijkhuis | Nederlandse Triathlon Bond | 02:57:47 |
83 | Bas Leenders | Menzis - 1 | 02:57:50 |
84 | Dirk Booltink | Wijchen | 02:58:02 |
85 | Hubert Klein Haarhuis | Tubbergen | 02:58:04 |
86 | Remco Boere | Enschede | 02:58:01 |
87 | Tim Kintrup | Münster | 02:58:31 |
88 | Christoph Pundt | Damme | 02:58:27 |
89 | Joep Zanen | Nederlandse Triathlon Bond | 02:58:32 |
90 | Maurits Klatte | Horror | 02:58:40 |
91 | Johan Ursem | Utrechtse Heuvelrug Triathlon Team | 02:58:57 |
92 | Danilo Bianchi | Brunssum | 02:59:15 |
93 | Dennis Vugts | Taxandria Atletiek | 02:59:08 |
94 | Christian Kienapfel | Münster | 02:59:22 |
95 | Jan-Kees Steenman | Wognum | 02:59:14 |
96 | Mark van den Heuvel | Berkel-Enschot | 02:59:19 |
97 | Jurriaan de Rouw | AV Heerenveen | 02:59:16 |
98 | Joop Vriend | LAAC Twente | 02:59:36 |
99 | René Schaap | Lemmer | 02:59:28 |
100 | Erik van Deelen | AAC '61 | 02:59:27 |
Uitslagen Enschede Marathon 2022
Resultaten - Top 100
Plts | Naam | Woonplaats | M/V | Netto |
---|---|---|---|---|
1 | Julius Tuwei | Kenia | M | 02:07:43 |
2 | Enock Onchari | Kenia | M | 02:07:52 |
3 | Tadu Abate | Ethiopië | M | 02:07:59 |
4 | Josphat Kiprotich | Kenia | M | 02:09:06 |
5 | Kenneth Cheserek | Kenia | M | 02:10:23 |
6 | Solomon Mutai | Uganda | M | 02:11:01 |
7 | Ngonidzashe Ncube | Zimbabwe | M | 02:11:45 |
8 | Abe Gashahun | Ethiopië | M | 02:12:08 |
9 | Stephen Mugambi | Kenia | M | 02:12:21 |
10 | Edwin Kibett Kiptoo | Kenia | M | 02:13:55 |
11 | Mohamed Oumaarir | Baarn | M | 02:18:31 |
12 | Maurine Chepkemoi | Kenia | V | 02:21:08 |
13 | Geart Jorritsma | Lichtlopen | M | 02:23:32 |
14 | Flomena Daniel | Kenia | V | 02:23:51 |
15 | Alemtsehay Asefa | Ethiopië | V | 02:24:42 |
16 | Stef Simons | Bocholt | M | 02:25:11 |
17 | Gert-Jan Wassink | Nederland | M | 02:25:40 |
18 | Caroline Jepchirchir | Kenia | V | 02:26:09 |
19 | Wesley van der Gouw | Prins Hendrik | M | 02:26:29 |
20 | Aberash Feyesa | Ethiopië | V | 02:26:43 |
21 | Naom Jebet | Kenia | V | 02:27:58 |
22 | Brenda Jerotich | Kenia | V | 02:28:24 |
23 | Nick Zwienenberg | Atletics Nijverdal | M | 02:29:38 |
24 | Alwin Heijting | Erm | M | 02:30:43 |
25 | Olfert Molenhuis | AAC '61 | M | 02:30:50 |
26 | Freek Hoolsema | AAC '61 | M | 02:31:14 |
27 | Euliter Jepchirchir Tanui | Kenia | V | 02:31:15 |
28 | Nick van Nieuwenhuizen | Ciko '66 | M | 02:32:50 |
29 | Lucas Moray | Alkmaar | M | 02:34:33 |
30 | Wim De Maeyer | Zemst | M | 02:34:50 |
31 | Maarten De Maeyer | Mechelen | M | 02:35:29 |
32 | Dirk Goeyers | Vilvoorde | M | 02:35:46 |
33 | Peter Bruinsma | Atletics Nijverdal | M | 02:36:01 |
34 | Tim De Ridder | Merchtem | M | 02:37:22 |
35 | Rodah Jepkorir Tanui | Kenia | V | 02:38:11 |
36 | Jan Schra | BB lopers | M | 02:38:19 |
37 | Karen van Proeyen | Rotterdam | V | 02:38:29 |
38 | Wouter Simons | België | M | 02:38:30 |
39 | Tom Janssen | Nederlandse Triathlon Bon | M | 02:38:42 |
40 | Dennis van Delft | Ciko '66 | M | 02:38:44 |
41 | Rene Bremer | Running Holland verenigin | M | 02:40:38 |
42 | Erwin de Vries | Lionitas | M | 02:40:36 |
43 | Lydia Njeri Mathathi | Kenia | V | 02:41:12 |
44 | Izak Hanse | Nederlandse Triathlon Bon | M | 02:41:28 |
45 | Niels Grote Beverborg | GVAV | M | 02:42:26 |
46 | Cedric Schramm | Sarreguemines | M | 02:42:32 |
47 | Roelof Oostra | Friesland | M | 02:42:56 |
48 | Aarnout Huijssoon | Doornspijk | M | 02:43:49 |
49 | Antoine Pierman | Jurbise | M | 02:43:50 |
50 | Arnold Klieverik | LAAC Twente | M | 02:44:20 |
51 | Michel Kerkdijk | Atletics Nijverdal | M | 02:45:34 |
52 | Jorn Van Bergen | Hoogstraten | M | 02:45:48 |
53 | Steven Mengels | Enschede | M | 02:45:57 |
54 | Onno Poorterman | Atletics Nijverdal | M | 02:46:05 |
55 | Harald Huijssoon | Atletics Nijverdal | M | 02:46:23 |
56 | Tsjomme Ozinga | AV Heerenveen | M | 02:46:34 |
57 | Frank ten Brinke | Hardenberg | M | 02:47:12 |
58 | Rick Heutinck | Argo | M | 02:47:25 |
59 | Merlijn Wijn | Eindhoven Atletiek | M | 02:48:27 |
60 | Andre Knol | Athlos | M | 02:48:35 |
61 | Steffen Mihsler | Münster | M | 02:48:31 |
62 | Gerard Vos | Appingedam | M | 02:48:48 |
63 | Vittorio Langella | M | 02:48:50 | |
64 | Henk jan Koershuis | M | 02:48:52 | |
65 | Bertine de Vries | MarathonPlus | V | 02:49:15 |
66 | Jeroen Woltinge | NOP | M | 02:49:23 |
67 | Boris Tschierschke | Leverkusen | M | 02:49:41 |
68 | Ramon Siljade | Nederlandse Triathlon Bon | M | 02:49:47 |
69 | Sebastiaan Pol | HAC '63 | M | 02:50:07 |
70 | Richard Loendersloot | LAAC Twente | M | 02:50:11 |
71 | Jeroen Gotzen | Weerde | M | 02:49:53 |
72 | Chris Eidhof | Fürstenberg | M | 02:50:25 |
73 | Bryan Warrink | Hoorn Nh | M | 02:50:17 |
74 | Walter de Graaf | AV Castricum | M | 02:50:46 |
75 | Emiel Speets | avVN | M | 02:52:12 |
76 | Ingrid Klaassen | Running Holland verenigin | V | 02:52:41 |
77 | Geert Damman | Amsterdam | M | 02:52:31 |
78 | Henri Veldman | Bontebok | M | 02:52:55 |
79 | Dennis Schomaker | Nieuw-Amsterdam | M | 02:52:50 |
80 | Ted de Haan | Atletics Nijverdal | M | 02:53:21 |
81 | René De boer | Zeist | M | 02:53:57 |
82 | Ruud De wert | Eindhoven Atletiek | M | 02:54:15 |
83 | Bart Zelst | Holten | M | 02:54:18 |
84 | Matthias Van Keer | Stabroek | M | 02:54:48 |
85 | Anton Theo Borger | Triathlon | M | 02:54:40 |
86 | Pieter Pilat | Ee | M | 02:54:40 |
87 | Bart Van Roey | Zemst | M | 02:54:35 |
88 | Jan Hendrik Oldenhave | Arnhem | M | 02:54:52 |
89 | Martin Bronsvoort | Atletics Nijverdal | M | 02:55:47 |
90 | Sebastien Lichti | Sessenheim | M | 02:56:16 |
91 | Gijs Remmers | Wapenveld | M | 02:56:45 |
92 | Peter Mayringer | VAV | M | 02:57:01 |
93 | Frank Meijer | Atletics Nijverdal | M | 02:57:07 |
94 | Frederic Fender | Frankfurt am Main | M | 02:57:00 |
95 | Joep Christiaanse | Utrecht | M | 02:57:02 |
96 | Tineke Heuveling | Eemnes | V | 02:57:46 |
97 | Mike Rolink | Borne | M | 02:57:54 |
98 | Tim Kragten | Eindhoven Atletiek | M | 02:58:12 |
99 | Kathelijn Lemmens | Eindhoven Atletiek | V | 02:58:12 |
100 | Anco Oomsen | Fortius | M | 02:58:16 |
Uitslagen Enschede Marathon 2019
Resultaten - Top 100
Plts | Naam | Woonplaats | M/V | Time |
---|---|---|---|---|
1 | Geart Jorritsma | Lichtlopen | M | 02:26:34 |
2 | Stef Simons | België | M | 02:26:44 |
3 | Caroline Chepkwony | Kenia | V | 02:27:00 |
4 | Benny Fischer | Oostende | M | 02:27:15 |
5 | Rodah Jepkorir Tanui | Kenia | V | 02:27:38 |
6 | Fabian ten Kate | Vitalis | M | 02:27:53 |
7 | Dirk Goeyers | Peutie | M | 02:28:33 |
8 | Alwin Heijting | HAC '63 | M | 02:29:15 |
9 | Erwin Harmes | González Running Team | M | 02:30:05 |
10 | David Hemstede | Climax | M | 02:32:31 |
11 | Freek Hoolsema | AAC '61 | M | 02:32:42 |
12 | Jorn Jansman | Atletics Nijverdal | M | 02:33:18 |
13 | Tim Kragten | Eindhoven Atletiek | M | 02:34:33 |
14 | Jorin Kamps | AAC | M | 02:34:48 |
15 | Merlijn Wijn | Eindhoven Atletiek | M | 02:35:48 |
16 | Marco Muller | Holten | M | 02:36:32 |
17 | Jane Moraa Onyangi | Kenia | V | 02:37:17 |
18 | Joep Harmsen | Phanos | M | 02:37:45 |
19 | Peter Bruinsma | Atletics Nijverdal | M | 02:38:39 |
20 | Alice Mogire | Kenia | V | 02:39:31 |
21 | Richard Loendersloot | LAAC Twente | M | 02:40:30 |
22 | Zwednesh Ayele | Ethiopië | V | 02:42:37 |
23 | Henk van der Stelt | Scorpio | M | 02:42:54 |
24 | Gedmanesh Mekuanent Yayeh | Ethiopië | V | 02:43:52 |
25 | Dimitri Hennin | Zonnebeke | M | 02:44:17 |
26 | Pascal Schepers | Doetinchem | M | 02:44:26 |
27 | Jorn Hofstra | Emmeloord | M | 02:44:54 |
28 | Lars Duistermaat | Archeus | M | 02:44:55 |
29 | Geert Jurrie Schutte | Hellas | M | 02:45:21 |
30 | Sam Landman | Marathon Pim Mulier | M | 02:45:55 |
31 | Richard Stel | Groningen Atletiek | M | 02:46:09 |
32 | Asmerawork Bekele Wolkeba | Ethiopië | V | 02:46:24 |
33 | Stefan Wielers | Vreden | M | 02:46:43 |
34 | Thomas Bardtke | Münster | M | 02:47:54 |
35 | Erik de Laat | AV Weert | M | 02:48:23 |
36 | Co Post | Altis | M | 02:49:02 |
37 | Joost Posthuma | TION | M | 02:49:06 |
38 | Kevin Schaap | LAAC Twente | M | 02:49:30 |
39 | Bertine de Vries | MarathonPlus | V | 02:49:58 |
40 | Freek Goedhart | Flakkee | M | 02:51:23 |
41 | Tim van Vrijaldenhoven | PAC | M | 02:51:48 |
42 | Ralf Gottheil | Coesfeld | M | 02:52:19 |
43 | Rafael Rodriquez Baena | Essen | M | 02:52:20 |
44 | Jurriaan de Rouw | AV Heerenveen | M | 02:52:21 |
45 | Edwin Veenstra | TION | M | 02:52:46 |
46 | Joop Vriend | LAAC Twente | M | 02:52:55 |
47 | Martin Ohlsen | Bogense | M | 02:53:22 |
48 | Thom Egberts | Utrecht | M | 02:53:25 |
49 | Joost Fortkamp | Marathon Pim Mulier | M | 02:54:23 |
50 | Mike Rolink | Enschede | M | 02:55:51 |
51 | Jeroen Brinkhoff | Dutch Gay & Lesbian Athle | M | 02:55:59 |
52 | Edwin Wentink | TCT | M | 02:56:11 |
53 | Jay Sauer | Cifla | M | 02:57:11 |
54 | Klaas van Pijkeren | Dronten | M | 02:57:13 |
55 | Onno Poorterman | Atletics Nijverdal | M | 02:57:49 |
56 | Emiel Speets | avVN | M | 02:58:18 |
57 | Markus Steffen | Bramsche | M | 02:58:23 |
58 | Kees Van Helmond | Scorpio | M | 02:58:47 |
59 | Patrick van Veghel | Geffen | M | 02:58:53 |
60 | Sebastian Heymann | Salzbergen | M | 02:59:04 |
61 | Jeroen Lanters | Gaanderen | M | 02:59:14 |
62 | Hellen de Vries | BB lopers | V | 02:59:24 |
63 | Roelof Oostra | Friesland | M | 02:59:42 |
64 | Remco Schraa | Loopgroep Leeuwarden | M | 02:59:43 |
65 | Robert Schreurs | Goor '75 | M | 02:59:58 |
66 | Geert Wijnen | Nederland | M | 03:00:07 |
67 | Felix Daut | Muenster | M | 03:00:27 |
68 | Peter Huirne | RRD Metingen | M | 03:00:34 |
69 | Niel Waldren | ROSEN Europe | M | 03:01:02 |
70 | Ruud De Wert | Eindhoven Atletiek | M | 03:01:04 |
71 | Pierre-Emmanuel Alexandre | Enschede | M | 03:02:07 |
72 | Sophie Crommelinck | LAAC Twente | V | 03:02:08 |
73 | Philipp Rosenow | Münster | M | 03:02:29 |
74 | Pieter Talsma | Athleta | M | 03:02:31 |
75 | Bert-Jan Wever | Onstwedde | M | 03:02:38 |
76 | Jean-Paul Hollants | Hasselt | M | 03:02:41 |
77 | Selina van der Vliet | Pijnenburg | V | 03:02:43 |
78 | Arjen Mol | Andijk | M | 03:03:42 |
79 | Guido Bouwer | Nordhorn | M | 03:03:47 |
80 | Marco Massink | Haren Gn | M | 03:04:16 |
81 | Myra Jones | Leeds | V | 03:04:21 |
82 | Peter-Paul Slot | HumanCapitalCare B.V. | M | 03:04:30 |
83 | Björn Läufer | Bad Oeynhausen | M | 03:04:37 |
84 | Koen Taveirne | Dworp | M | 03:04:56 |
85 | Ingmar Wenzel | Ahaus | M | 03:06:56 |
86 | Sebastien Denes | Mougins | M | 03:06:58 |
87 | Hendrik Waterman | Nederland | M | 03:07:35 |
88 | René van der Beek | Spurt '88 | M | 03:07:56 |
89 | Martin Berg | Nederland | M | 03:08:13 |
90 | Raymond Vleghert | Zevenaar | M | 03:08:22 |
91 | Laurens Beerepoot | Climax | M | 03:08:23 |
92 | Frank Schrijver | Baarn | M | 03:08:25 |
93 | Bert Busman | Spurt '88 | M | 03:08:29 |
94 | Luuk Kornelius | Bennebroek | M | 03:08:33 |
95 | Rik Schulte | gemeente Enschede | M | 03:09:13 |
96 | Tim Snijders | Eijsden | M | 03:09:18 |
97 | Simon Engelberts | TION | M | 03:09:38 |
98 | Walter van de Pol | Generaal Michaelis | M | 03:09:53 |
99 | Gertjan Lahuis | Veluwe | M | 03:09:56 |
100 | Patrick van Beek | Ede Gld | M | 03:10:05 |
Alle resultaten en foto's van Enschede Marathon
Meer hardlopen in Nederland:
- Hardlopen in Nederland - Alle wedstrijden [Hardloop Kalender]
- Marathons in Nederland
- Halve marathons in Nederland
- 10 km Lopen in Nederland • Alle Lopen
- 5 km Lopen in Nederland • Alle Lopen
- Trail Runs & Ultra-Trails in Nederland • Alle Races
- Obstakel Races & Mud Runs in Nederland - Alle Races
- Triathlons in Nederland • Wedstrijdkalender
Kommentar schreiben