LIVE-tulemused ja ametlikud edetabelid Tallinna Maraton.
Tulemuste nimekirjad alates Tallinna Maraton kohta 08.09.2024. Sellel leheküljel leiate ka eelmiste aastate (2021, 2022, 2023) edetabelid.
Tulemused Tallinna Maratoni 2024
Tulemused Mehed 2024:
Saabub varsti online...
Tulemused Naised 2024:
Ilmub varsti veebis...
Täielik tulemuste nimekiri alates Tallinna Maraton
Eelmiste aastate tulemused:
Tulemused Tallinna Maratoni 2023
Tulemused Mehed 2023:
Pos | Name | City | Time |
---|---|---|---|
1 | Sammy Kigen | Kenya | 02:11:42 |
2 | Thomas Kibet | Kenya | 02:12:06 |
3 | Joseph Munywoki | Kenya | 02:12:15 |
4 | Gilbert Kibet | Kenya | 02:13:48 |
5 | Yuki Kawauchi | Jaapan | 02:14:07 |
6 | Leonid Latsepov | Harju maakond | 02:14:23 |
7 | Wisley Kimeli | Kenya | 02:14:33 |
8 | Roman Fosti | Harju maakond | 02:22:16 |
9 | Aki Nummela | Vantaa | 02:25:48 |
10 | Frode Stenberg | Norra | 02:27:43 |
11 | Sondre Fylling | Norra | 02:35:39 |
12 | Carl Riisgaard | Taani | 02:35:59 |
13 | Janar Juhkov | Harju maakond | 02:36:05 |
14 | Matti Jonkka | Finland | 02:36:41 |
15 | Revo Lumpre | Tartu maakond | 02:37:29 |
16 | Floris Van Drunen | Holland | 02:37:32 |
17 | Ketil Stene | Norra | 02:39:38 |
18 | Eric Storvall | Finland | 02:40:32 |
19 | Olari Orm | Tartu maakond | 02:42:21 |
20 | Pekka Kulpakko | Finland | 02:43:05 |
21 | Argo Jõesoo | Harju maakond | 02:43:17 |
22 | Brede Olsen | Norra | 02:43:31 |
23 | Kristjan Melikov | Harju maakond | 02:44:06 |
24 | Vinko Jost | Slowenien (SI) | 02:44:23 |
25 | Mark Van Den Bosch Olsen | Taani | 02:44:39 |
26 | Petteri Kuorikoski | Soome | 02:44:41 |
27 | Valerii Svechikhin | Noord-Holland | 02:45:17 |
28 | Kristofer Erik Kamberg | Harju maakond | 02:45:38 |
29 | Aaro Tiiksaar | Harju maakond | 02:46:47 |
30 | Przemyslaw Tokarek | Poland | 02:47:03 |
31 | Andrei Škubel | Harju maakond | 02:47:12 |
32 | David Rördam Söndergard | Taani | 02:47:23 |
33 | Martin Tarkpea | Harju maakond | 02:47:34 |
34 | Pavel Nekrasov | Harju maakond | 02:47:46 |
35 | Kristjan Vares | Harju maakond | 02:48:24 |
36 | Alekss Janis Razinskis | Riga | 02:49:21 |
37 | Steven Rehelem | Harju maakond | 02:49:46 |
38 | Karel Tammjärv | Tartu maakond | 02:49:52 |
39 | Jani Ylisaukko-Oja | Finland | 02:50:17 |
40 | Jesper Greve | Taani | 02:50:22 |
41 | Simon Bloss | Rootsi | 02:51:17 |
42 | Raul Ruubel | Harju maakond | 02:52:06 |
43 | Markus Välimäki | Soome | 02:52:24 |
44 | Peter Sandström | Rootsi | 02:52:33 |
45 | Indrek Ilumäe | Harju maakond | 02:53:02 |
46 | Madis Pärn | Ida-Viru maakond | 02:53:19 |
47 | Silver Nuga | Rapla maakond | 02:53:19 |
48 | Andres Hellerma | Harju maakond | 02:53:26 |
49 | Hasso Paap | Tartu maakond | 02:53:40 |
50 | Erkki Hummal | Harju maakond | 02:53:44 |
51 | Lauri Luik | Harju maakond | 02:54:22 |
52 | Karel Meriste | Harju maakond | 02:54:32 |
53 | Janno Roosimets | Harju maakond | 02:55:13 |
54 | Joel Puulmann | Harju maakond | 02:55:21 |
55 | Donatas Kojala | Vilnius | 02:55:30 |
56 | Ales Debeljak | Podbrezje | 02:55:31 |
57 | Alari Lumberg | Pärnu maakond | 02:55:45 |
58 | Rainer Treilmann | Harju maakond | 02:56:00 |
59 | Margo Mäits | Harju maakond | 02:56:07 |
60 | Jaakko Järvi | Finland | 02:56:33 |
61 | Rait Mänd | Pärnu maakond | 02:56:48 |
62 | David Z Zhou | London | 02:56:49 |
63 | Janne Männikkö | Rauma | 02:56:56 |
64 | Allan Jaakson | Pärnu maakond | 02:57:16 |
65 | David Ho | Cambridgeshire | 02:57:26 |
66 | Marek Enok | Harju maakond | 02:57:41 |
67 | Ignas Montvydas | Vilniaus | 02:57:50 |
68 | Tarmo Kaisla | Harju maakond | 02:57:57 |
69 | Kimmo Kerman | Finland | 02:58:00 |
70 | Oleg Ignatjev | Harju maakond | 02:58:07 |
71 | Andreas Veerpalu | Harju maakond | 02:58:27 |
72 | Claus Bäk Andres | Taani | 02:58:29 |
73 | Marco Vogel | Switzerland | 02:58:44 |
74 | Anton Damlin | FINLAND | 02:58:48 |
75 | Kaarel Kuurmaa | Harju maakond | 02:58:59 |
76 | Jani Saarinen | Finland | 02:59:38 |
77 | Artjom Fjodorov | Ida-Viru maakond | 02:59:47 |
78 | Marijus Sandaras | Lithuania | 02:59:57 |
79 | Alvar Viikmäe | Harju maakond | 03:00:15 |
80 | Allan-Peeter Jaaska | Harju maakond | 03:00:36 |
81 | Jean-Pierre Steiner | Switzerland | 03:00:38 |
82 | Timo Kokkonen | Soome | 03:01:03 |
83 | Janar Säkk | Harju maakond | 03:01:03 |
84 | Randel Mets | Hiiu maakond | 03:01:19 |
85 | Kristo Reinsalu | Harju maakond | 03:01:38 |
86 | Tarvo Treier | Harju maakond | 03:02:21 |
87 | Mario Maddison | Pärnu maakond | 03:02:21 |
88 | Rainer Nagel | Harju maakond | 03:03:35 |
89 | Ari Mäkiranta | Soome | 03:03:42 |
90 | Riho Kirsipuu | Harju maakond | 03:03:54 |
91 | Raido Mitt | Harju maakond | 03:03:54 |
92 | James Eckloff | Glamorgan | 03:04:09 |
93 | Charles Grange | London | 03:04:10 |
94 | Normunds Laucis | Latvia | 03:04:12 |
95 | Henri Hokkonen | Tartu maakond | 03:04:21 |
96 | Tommi Pekkanen | Kirkkonummi | 03:04:26 |
97 | Oleksii Mishchenko | Harju maakond | 03:04:30 |
98 | Anton Tuziuk | Harju maakond | 03:04:30 |
99 | Lauri Pihlak | Harju maakond | 03:04:32 |
100 | Vincent Hughes | London | 03:04:47 |
Tulemused Naised 2023:
Pos | Name | City | Time |
---|---|---|---|
1 | Dessi Ethlemahu Sintayehu | Etioopia | 02:34:04 |
2 | Pauline Muthwa Thitu | Kenya | 02:37:17 |
3 | Aynalem Teferi | Etioopia | 02:45:56 |
4 | Kaisa Kukk | Ida-Viru maakond | 02:50:22 |
5 | Melissah Gibson | Austraalia | 02:51:26 |
6 | Pille Hinn | Harju maakond | 02:54:00 |
7 | Maris Heinaru | Harju maakond | 02:58:20 |
8 | Thea Haug | Norra | 02:58:51 |
9 | Pauliina Seppänen | Soome | 02:59:12 |
10 | Saara Ylisaukko-Oja | Finland | 03:02:08 |
11 | Kertu Kula | Harju maakond | 03:02:29 |
12 | Kaia Lepik | Harju maakond | 03:04:19 |
13 | Vilde Moser | Norra | 03:06:41 |
14 | Kairi Marlen Antoniak | Harju maakond | 03:09:39 |
15 | Emilie Bäk Andres | Taani | 03:10:37 |
16 | Katrine Bonne Wulf | Taani | 03:10:47 |
17 | Kaari Kink | Harju maakond | 03:12:06 |
18 | Hillevi Velba | Harju maakond | 03:12:48 |
19 | Eva Sepping | Harju maakond | 03:13:30 |
20 | Kadri Veske | Harju maakond | 03:13:54 |
21 | Mari Boikov | Harju maakond | 03:14:15 |
22 | Kristina Krista Ozolina | Riga | 03:14:44 |
23 | Anni Kingsepp | Hiiu maakond | 03:14:50 |
24 | Johanna Mõtsar | Viljandi maakond | 03:17:20 |
25 | Lisa Skov Nielsen | Taani | 03:17:35 |
26 | Chrisse Soome | Harju maakond | 03:17:45 |
27 | Tiina Toivonen | finland | 03:17:47 |
28 | Sofie Venborg Eriksen | Taani | 03:18:27 |
29 | Merle Sagur | Harju maakond | 03:18:35 |
30 | Louise Pernille Christensen | Taani | 03:19:17 |
31 | Marge Türn | Tartu maakond | 03:19:19 |
32 | June Nilsen | Norra | 03:19:28 |
33 | Elin Forsell | Västerbottens län | 03:19:30 |
34 | Charlotta Saulamaa | Tampere | 03:19:59 |
35 | Kerttu Kaasik | Harju maakond | 03:20:34 |
36 | Elina Suomela | Turku | 03:20:38 |
37 | Mallory Beaudreau | London | 03:22:55 |
38 | Jelena Kirillova | Harju maakond | 03:23:16 |
39 | Jonna Elovaara | Salo | 03:23:44 |
40 | Anna-Mari Knuuti | Lempäälä | 03:24:38 |
41 | Marianne Mäkinen | Tampere | 03:25:38 |
42 | Milka Koskipirtti | Uusimaa | 03:26:16 |
43 | Elina Junnila | Finland | 03:26:24 |
44 | Kerttu Nironen | Soome | 03:27:21 |
45 | Krete Junson | Tartu maakond | 03:27:50 |
46 | Maarika Vällik | Tartu maakond | 03:28:15 |
47 | Polina Mattisen | Harju maakond | 03:28:37 |
48 | Sarah Dooley | Berkshire | 03:28:44 |
49 | Ege-Lii Luik | Harju maakond | 03:28:49 |
50 | Maris Luhamäe | Harju maakond | 03:29:17 |
51 | Heidi Johansen | Denmark | 03:29:21 |
52 | Blanca Punt | Võru maakond | 03:29:51 |
53 | Fabianne Pinheiro | Lissabon | 03:29:58 |
54 | Kiira Meriläinen | Uusimaa | 03:31:51 |
55 | Karmel Virkus | Harju maakond | 03:34:00 |
56 | Lina Vickackiene | Vilnius | 03:35:07 |
57 | Amina Phillips | United Kingdom | 03:35:25 |
58 | Ketlin Maidla | Tartu maakond | 03:35:33 |
59 | Anna-Liisa Stenvall | Finland | 03:35:52 |
60 | Aila Arell | Masku | 03:36:02 |
61 | Inga Brusova | Valmieras novads | 03:36:14 |
62 | Iuliia Polevaia | Mazowieckie | 03:36:25 |
63 | Heidrun Huld Finnsdottir | Island | 03:36:49 |
64 | Gerli Linkgreim | Harju maakond | 03:37:08 |
65 | Kätlin Aasmaa | Tartu maakond | 03:37:29 |
66 | Kadri Koit | Harju maakond | 03:37:31 |
67 | Marianne Koster | Netherlands | 03:37:52 |
68 | Eira Torsteinsen | Lommedalen | 03:38:00 |
69 | Kristiina Ott-Rätsepp | Harju maakond | 03:38:12 |
70 | Kaisa Vallin | Soome | 03:38:41 |
71 | Kaili Rätsep | Tartu maakond | 03:38:48 |
72 | Johanna Mertanen | Finland | 03:39:10 |
73 | Satu Stahlstedt | Uusimaa | 03:39:19 |
74 | Siiri Leskov | Harju maakond | 03:39:22 |
75 | Consuelo Laanemäe Räim | Võru maakond | 03:40:00 |
76 | Annika Mertanen | Kymenlaakso | 03:40:44 |
77 | Siiri Kaaver | Tartu maakond | 03:40:44 |
78 | Liis Reimand | Harju maakond | 03:41:21 |
79 | Sirje Kink | Pärnu maakond | 03:42:28 |
80 | Jolanta Brigmane | Läti | 03:42:47 |
81 | Jana Heikinen | Ida-Viru maakond | 03:43:21 |
82 | Hanna Vahter | Saare maakond | 03:43:31 |
83 | Krete Koovit | Viljandi maakond | 03:45:06 |
84 | Kristi Siibak | Harju maakond | 03:46:20 |
85 | Tatjana Pozarnik | Radomlje | 03:46:24 |
86 | Katja Seljak Varga | Slovenia | 03:46:24 |
87 | Mari Kareda | Harju maakond | 03:46:31 |
88 | Marika Johanna Jylhä | Harju maakond | 03:47:07 |
89 | Kätlin Maiste | Pärnu maakond | 03:47:21 |
90 | Kertu Eensaar | Harju maakond | 03:47:28 |
91 | Vanessa Pure | Tartu maakond | 03:48:00 |
92 | Maret Müür | Järva maakond | 03:49:08 |
93 | Henriika Rantala | Finland | 03:49:15 |
94 | Sille Kaljurand | Lääne-Viru maakond | 03:50:40 |
95 | Natalja Kobrisseva | Harju maakond | 03:50:54 |
96 | Katarina Reimaa | Harju maakond | 03:51:31 |
97 | Helina Pärn | Harju maakond | 03:51:44 |
98 | Kleiri Vest | Harju maakond | 03:51:54 |
99 | Ragne Larin | Harju maakond | 03:52:01 |
100 | Jevgenija Bõstrova | Harju maakond | 03:52:31 |
Tulemused Tallinna Maraton 2022
Tulemused Mehed
Pos | Name | Nat. | Time |
---|---|---|---|
1 | Jonathan Yego Kiptoo | KEN | 02:12:44 |
2 | Abiyot Guta Duguma | ETH | 02:18:32 |
3 | Leonid Latsepov | EST | 02:18:50 |
4 | Sage Pearce-Higgins | GBR | 02:30:24 |
5 | Bert Tippi | EST | 02:32:10 |
6 | Mario Mustasaar | EST | 02:32:23 |
7 | Aleksandr Kulešov | EST | 02:32:51 |
8 | Antti Hartikainen | FIN | 02:35:14 |
9 | Janar Juhkov | EST | 02:36:52 |
10 | Ülari Kais | EST | 02:37:09 |
11 | Revo Lumpre | EST | 02:37:24 |
12 | Matti Jonkka | FIN | 02:38:13 |
13 | Kristjan Melikov | EST | 02:41:04 |
14 | Vaidas Ramanauskas | LTU | 02:42:08 |
15 | Ahti Nuga | EST | 02:42:29 |
16 | Indrek Ilumäe | EST | 02:44:17 |
17 | Enar Mustonen | EST | 02:44:33 |
18 | Tiit Oinus | EST | 02:44:57 |
19 | Janne Inkinen | FIN | 02:44:59 |
20 | Ando Õitspuu | EST | 02:45:02 |
21 | Rimo Timm | EST | 02:46:21 |
22 | Sergei Rjabõškin | EST | 02:46:39 |
23 | Kalev Ermits | EST | 02:46:50 |
24 | Eero Heinmets | EST | 02:46:59 |
25 | Andrei Škubel | EST | 02:47:25 |
26 | Marek Enok | EST | 02:48:11 |
27 | Ari Mattila | FIN | 02:48:18 |
28 | Jürgen Soo | EST | 02:48:23 |
29 | Tarvi Tameri | EST | 02:48:26 |
30 | Kristofer Erik Kamberg | EST | 02:49:24 |
31 | Floris Van Den Abbeele | BEL | 02:49:35 |
32 | Slawomir Rusak | POL | 02:50:28 |
33 | Adam Dennis | SWE | 02:51:35 |
34 | Urmo Kallakas | EST | 02:51:57 |
35 | Indrek Oll | EST | 02:52:18 |
36 | Aaro Tiiksaar | EST | 02:52:52 |
37 | Ronalds Vitols | LAT | 02:53:21 |
38 | Lauri Räbin | EST | 02:53:35 |
39 | Alvar Viikmäe | EST | 02:53:45 |
40 | Pavel Nekrasov | EST | 02:54:13 |
41 | Hektor Uustalo | EST | 02:54:18 |
42 | Ülo Niinemets | EST | 02:54:31 |
43 | Hannes Normak | EST | 02:55:46 |
44 | Thibaut Guillier | FRA | 02:56:20 |
45 | Valerii Svechikhin | NED | 02:56:20 |
46 | Henri Manninen | EST | 02:57:28 |
47 | Kamil Motyka | POL | 02:57:30 |
48 | Ignas Dombrauskis | LTU | 02:57:59 |
49 | Allan-Peeter Jaaska | EST | 02:58:01 |
50 | Madis Pärn | EST | 02:58:09 |
51 | Jani Saarinen | FIN | 02:58:09 |
52 | Martin Andla | EST | 02:58:17 |
53 | Wojciech Pietrzyk | POL | 02:58:27 |
54 | Rait Mänd | EST | 02:58:38 |
55 | Silver Nuga | EST | 02:59:00 |
56 | Mart Vingissar | EST | 02:59:00 |
57 | Oleg Ignatjev | EST | 02:59:02 |
58 | Tarvo Treier | EST | 02:59:07 |
59 | Vadim Gritšenko | EST | 02:59:12 |
60 | Ott Alver | EST | 02:59:17 |
61 | Kimmo Kerman | FIN | 02:59:19 |
62 | Allan Jaakson | EST | 02:59:20 |
63 | Margus Pirksaar | EST | 02:59:30 |
64 | Kristaps Cehovics | LAT | 02:59:32 |
65 | Randel Mets | EST | 02:59:34 |
66 | Tomasz Orman | POL | 02:59:38 |
67 | Juha Souko | FIN | 02:59:40 |
68 | Christoffer Bjäreborn | SWE | 02:59:46 |
69 | Asko Valdmann | EST | 03:00:24 |
70 | Janos Barbi | HUN | 03:00:34 |
71 | Tarmo Kaisla | EST | 03:01:14 |
72 | Tauno Steinberg | EST | 03:01:24 |
73 | Tanel Laumets | EST | 03:01:36 |
74 | Tauno Hang | EST | 03:02:22 |
75 | Kristo Leemets | EST | 03:02:39 |
76 | Alari Lumberg | EST | 03:02:41 |
77 | Jevgeni Bogatõrjov | EST | 03:03:19 |
78 | Hannes Vilk | EST | 03:03:37 |
79 | Raphael Clavier | FRA | 03:03:52 |
80 | Jaanus Kuusk | EST | 03:04:03 |
81 | Sergei Levotšski | EST | 03:04:26 |
82 | Martin Sagaja | EST | 03:04:58 |
83 | Tiit Palu | EST | 03:05:06 |
84 | Antti Anttonen | FIN | 03:05:08 |
85 | Margo Mäits | EST | 03:05:26 |
86 | Piotr Maj | POL | 03:05:51 |
87 | Margus Tinno | EST | 03:06:05 |
88 | Martin Tamm | EST | 03:06:15 |
89 | Gunnar Kingo | EST | 03:06:25 |
90 | Jürgen Veber | EST | 03:06:44 |
91 | Rait Mererand | EST | 03:07:11 |
92 | Valentino Munno | ITA | 03:07:26 |
93 | Lauri Valdmaa | EST | 03:07:39 |
94 | Aleksander Toots | EST | 03:07:50 |
95 | Maido Mäoma | EST | 03:07:54 |
96 | Meelis Kadaja | EST | 03:07:58 |
97 | Ersto Põlluaas | EST | 03:08:01 |
98 | Linas Labžentis | LTU | 03:08:25 |
99 | Oleksii Mishchenko | UKR | 03:08:43 |
100 | Anti Toplaan | EST | 03:08:46 |
Tulemused Naised
Pos | Name | Nat. | Time |
---|---|---|---|
1 | Pauline Mutwa Thitu | KEN | 02:31:29 |
2 | Naomi Jepkosgei Maiyo | KEN | 02:32:35 |
3 | Kadiliis Kuiv | EST | 02:47:41 |
4 | Inga Cimarmanaite | LTU | 02:53:29 |
5 | Mulu Seboka Seyfu | ETH | 02:53:58 |
6 | Mari Boikov | EST | 02:56:30 |
7 | Jana Treier | EST | 02:59:07 |
8 | Mirjam Vint | EST | 03:01:03 |
9 | Kertu Kula | EST | 03:02:59 |
10 | Lilian Jõesaar | EST | 03:05:58 |
11 | Elina Junnila | FIN | 03:08:30 |
12 | Kristiina Nurk | EST | 03:09:18 |
13 | Anni Kingsepp | EST | 03:09:46 |
14 | Karolina Wasniewska | POL | 03:11:02 |
15 | Helen Liis | EST | 03:11:16 |
16 | Anette Kasemets | EST | 03:17:52 |
17 | Katsiaryna Kolasava | SWE | 03:21:50 |
18 | Kati Välimets | EST | 03:22:15 |
19 | Jonna Elovaara | FIN | 03:22:58 |
20 | Tiina Toivonen | FIN | 03:23:53 |
21 | Maret Volens | EST | 03:23:56 |
22 | Jelena Kirillova | EST | 03:24:35 |
23 | Janika Jürgenson | EST | 03:26:32 |
24 | Eva Sepping | EST | 03:27:17 |
25 | Kätlin Aasmaa | EST | 03:28:42 |
26 | Mirell Krain | EST | 03:29:01 |
27 | Lagle Vetemäe | EST | 03:29:29 |
28 | Charlotta Saulamaa | FIN | 03:29:59 |
29 | Piret Tikva | EST | 03:30:50 |
30 | Kristel Sillaots | EST | 03:31:10 |
31 | Anna-Sofia Lahti | FIN | 03:32:36 |
32 | Rebecca Glover | GBR | 03:33:36 |
33 | Aila Arell | FIN | 03:33:50 |
34 | Merike Muru | EST | 03:34:14 |
35 | Liis Reimand | EST | 03:34:24 |
36 | Rita Alas-Järv | EST | 03:35:48 |
37 | Sirje Kink | EST | 03:35:53 |
38 | Natalija Klazer | NOR | 03:36:22 |
39 | Riina Rahuoja | EST | 03:36:37 |
40 | Beate Norheim | NOR | 03:37:07 |
41 | Olga Andrejeva | EST | 03:37:31 |
42 | Kadri Raudvere | EST | 03:37:36 |
43 | Elizabeth Swedberg | LUX | 03:38:17 |
44 | Merike Annuk | EST | 03:39:04 |
45 | Maret Ülenõmm | EST | 03:39:13 |
46 | Jelena Melnikova | EST | 03:39:52 |
47 | Annmari Eespäev | EST | 03:40:14 |
48 | Maret Müür | EST | 03:40:43 |
49 | Sille Kraam | EST | 03:41:39 |
50 | Kristi Siibak | EST | 03:43:11 |
51 | Annely Ahtma | EST | 03:43:31 |
52 | Sirli Steinberg | EST | 03:44:04 |
53 | Kerttu Kaasik | EST | 03:44:14 |
54 | Niina Saaranen | FIN | 03:44:23 |
55 | Annely Saar | EST | 03:44:49 |
56 | Siiri Kaaver | EST | 03:45:43 |
57 | Elisa Kotamäki | FIN | 03:45:45 |
58 | Kaisa Vainikka | FIN | 03:46:04 |
59 | Kathrine Libergren | DEN | 03:47:39 |
60 | Ines Martinez Saludes | ESP | 03:48:50 |
61 | Liina Jõeleht | EST | 03:49:20 |
62 | Jaana Urm | EST | 03:49:31 |
63 | Sonia Connor | GBR | 03:49:49 |
64 | Saila Männikkö | FIN | 03:51:31 |
65 | Elizabete Cebura | LAT | 03:51:53 |
66 | Linda Sassian | EST | 03:53:32 |
67 | Siiri Pilt | EST | 03:54:02 |
68 | Birgit Kasela | EST | 03:54:32 |
69 | Vlada Buharova | LAT | 03:54:50 |
70 | Carolin Järv | EST | 03:55:15 |
71 | Caroline Carlson | FIN | 03:55:21 |
72 | Hanna Seisto | FIN | 03:57:05 |
73 | Kati Haromo | FIN | 03:57:13 |
74 | Heret Priimägi | EST | 03:57:13 |
75 | Evelin Tähtväli | EST | 03:57:53 |
76 | Saara Aho | FIN | 03:58:01 |
77 | Riina Helenius | FIN | 03:58:06 |
78 | Nina Johtimo | FIN | 03:58:13 |
79 | Jevgenija Bõstrova | EST | 03:58:17 |
80 | Kaivi Kukk | EST | 03:58:24 |
81 | Jenni Vannottu | FIN | 03:58:30 |
82 | Polina Varšavskaja | EST | 03:58:32 |
83 | Karoliina Hätälä | FIN | 03:58:51 |
84 | Kelin Reivart | EST | 03:58:58 |
85 | Annakaisa Heikinheimo | FIN | 03:58:58 |
86 | Anna Hillgren | FIN | 03:58:58 |
87 | Kairi Ustav | EST | 03:59:07 |
88 | Heidi Kontto | FIN | 03:59:09 |
89 | Laura Komp | EST | 03:59:11 |
90 | Ulvi Lond | EST | 03:59:11 |
91 | Agne Laansalu | EST | 03:59:16 |
92 | Anneli Jõeloo | EST | 03:59:20 |
93 | Gemma Duggleby | GBR | 03:59:21 |
94 | Perit Post | EST | 03:59:33 |
95 | Paulina Osiejewska | POL | 03:59:37 |
96 | Maris Luhamäe | EST | 03:59:43 |
97 | Sarmite Jermolova | LAT | 03:59:53 |
98 | Lina Abromaityte-Smaize | LTU | 04:00:01 |
99 | Elina Rant | EST | 04:00:24 |
100 | Liina Kesamaa | EST | 04:04:33 |
Tulemused Tallinna Maraton 2021
Tulemused Mehed: Top 100
Place | Name | Riik | Tulemus |
---|---|---|---|
1 | Mukunga Ibrahim | KEN | 02:30:43 |
2 | Aristov Dmitri | EST | 02:30:55 |
3 | Kulešov Aleksandr | EST | 02:34:39 |
4 | Õitspuu Ando | EST | 02:35:35 |
5 | Jirgensons Raitis | LAT | 02:38:05 |
6 | Melikov Kristjan | EST | 02:40:50 |
7 | Rjabõškin Sergei | EST | 02:41:17 |
8 | Tameri Tarvi | EST | 02:41:28 |
9 | Tiiksaar Aaro | EST | 02:41:34 |
10 | Lumpre Revo | EST | 02:41:57 |
11 | Juhkov Janar | EST | 02:44:18 |
12 | Ridamäe Alar | EST | 02:44:46 |
13 | Tarkpea Martin | EST | 02:46:24 |
14 | Tomp Ahti | EST | 02:46:51 |
15 | Vares Kristjan | EST | 02:47:17 |
16 | Hellerma Andres | EST | 02:47:29 |
17 | Heinmets Eero | EST | 02:48:49 |
18 | Nuga Ahti | EST | 02:50:32 |
19 | Luts Martin | EST | 02:50:46 |
20 | Jafner Johan | SWE | 02:51:49 |
21 | Hummal Erkki | EST | 02:52:42 |
22 | Ilumäe Indrek | EST | 02:53:12 |
23 | Rehelem Steven | EST | 02:53:23 |
24 | Maddison Mario | EST | 02:54:06 |
25 | Skubel Andrei | EST | 02:54:55 |
26 | Gross Jaanus | EST | 02:54:59 |
27 | Pallo Rait | EST | 02:55:43 |
28 | Jaaska Allan-Peeter | EST | 02:55:53 |
29 | Enok Marek | EST | 02:56:09 |
30 | Oll Indrek | EST | 02:56:15 |
31 | Edur Jarl | EST | 02:56:17 |
32 | Rillo Ilmar | EST | 02:56:34 |
33 | Haigonen Aleksei | EST | 02:56:40 |
34 | Pahlman Martti | FIN | 02:56:52 |
35 | Kegis Gunars | LAT | 02:56:57 |
36 | Kais Ülari | EST | 02:57:20 |
37 | Viikmae Alvar | EST | 02:57:33 |
38 | Vafin Renat | EST | 02:57:40 |
39 | Kuusk Jaanus | EST | 02:58:11 |
40 | Mustonen Enar | EST | 02:59:09 |
41 | Nekrasov Pavel | RUS | 02:59:12 |
42 | Toots Aleksander | EST | 02:59:21 |
43 | Oinus Tiit | EST | 02:59:47 |
44 | Treier Tarvo | EST | 02:59:54 |
45 | Miyashita Hirokazu | FIN | 03:00:05 |
46 | Viinamäe Arnold | EST | 03:00:09 |
47 | Teral Kermo | EST | 03:00:30 |
48 | Rähn Alar | EST | 03:00:43 |
49 | Mänd Rait | EST | 03:00:47 |
50 | Kamberg Kristofer Erik | EST | 03:00:59 |
51 | Palu Tiit | EST | 03:01:25 |
52 | Sagaja Martin | EST | 03:01:43 |
53 | Treilmann Rainer | EST | 03:02:23 |
54 | Nuga Silver | EST | 03:02:35 |
55 | Uustalo Hektor | EST | 03:03:41 |
56 | Kiipsaar Raido | EST | 03:03:52 |
57 | Kisseljov Aleksei | EST | 03:04:03 |
58 | Tiidemann Mikk | EST | 03:04:52 |
59 | Pärn Madis | EST | 03:05:28 |
60 | Jaakson Allan | EST | 03:05:42 |
61 | Sau Eiko | EST | 03:05:55 |
62 | Loodsalu Lauri | EST | 03:06:37 |
63 | Alver Ott | EST | 03:06:44 |
64 | Suurküla Priit | EST | 03:06:48 |
65 | Toplaan Anti | EST | 03:06:48 |
66 | Varrand Martin | EST | 03:06:56 |
67 | Põlluaas Ersto | EST | 03:06:58 |
68 | Cabulis Peteris | LAT | 03:07:10 |
69 | Mäe Roland | EST | 03:07:30 |
70 | Pihlak Lauri | EST | 03:07:33 |
71 | Kallas Uibo | EST | 03:07:36 |
72 | Uustare Ain | EST | 03:07:54 |
73 | Hogg Philip | GBR | 03:08:36 |
74 | Köster Raul | EST | 03:08:47 |
75 | Orte Juha | FIN | 03:09:19 |
76 | Pihlak Sander | EST | 03:09:31 |
77 | Maiste Margus | EST | 03:09:42 |
78 | Muld Margus | EST | 03:10:27 |
79 | Mets Randel | EST | 03:10:33 |
80 | Kallas Priit | EST | 03:10:47 |
81 | Vähä-Vahe Pekka | FIN | 03:10:51 |
82 | Steinberg Tauno | EST | 03:11:02 |
83 | Part Holger | EST | 03:12:18 |
84 | Myllylä Pekka Olavi | EST | 03:12:23 |
85 | Jõgi Martin | EST | 03:12:27 |
86 | Snitsarenko Tarass | EST | 03:12:40 |
87 | Tintera Jiri | EST | 03:13:02 |
88 | Kadak Urmas | EST | 03:13:05 |
89 | Melts Teedo | EST | 03:13:30 |
90 | Maripuu Janek | EST | 03:13:33 |
91 | Kuurmaa Kaarel | EST | 03:13:57 |
92 | Rüütelmaa Andrus | EST | 03:14:32 |
93 | Valgma Raini | EST | 03:14:43 |
94 | Rohelpuu Enno | EST | 03:14:48 |
95 | Yli-Marttila Juhani | FIN | 03:15:07 |
96 | Trummal Jevgeni | EST | 03:15:08 |
97 | Veber Jürgen | EST | 03:15:24 |
98 | Mäe Tambet | EST | 03:15:40 |
99 | Tikva Indrek | EST | 03:15:44 |
100 | Vilk Hannes | EST | 03:15:46 |
Tulemused Naised: Top 100
Place | Name | Riik | Tulemus |
---|---|---|---|
1 | Kukk Kaisa | EST | 02:44:46 |
2 | Kuiv Kadiliis | EST | 02:48:52 |
3 | Palm Anne-Ly | EST | 03:02:30 |
4 | Heinaru Maris | EST | 03:03:05 |
5 | Boikov Mari | EST | 03:03:52 |
6 | Nurk Kristiina | EST | 03:04:35 |
7 | Riipus Ingrid | EST | 03:20:33 |
8 | Vaikla Maigi | EST | 03:21:13 |
9 | Virve Mirja | EST | 03:21:57 |
10 | Kingsepp Anni | EST | 03:24:15 |
11 | Soome Chrisse | EST | 03:25:20 |
12 | Järsk Reet | EST | 03:29:04 |
13 | Leskov Siiri | EST | 03:29:31 |
14 | Kirillova Jelena | EST | 03:29:39 |
15 | Lehtpuu Katrin | EST | 03:31:09 |
16 | Tammela Keith | EST | 03:31:44 |
17 | Reimand Liis | EST | 03:31:57 |
18 | Gonzalez Isabel Del Carmen | CHI | 03:37:19 |
19 | Oll Berit | EST | 03:37:42 |
20 | Annuk Merike | EST | 03:38:47 |
21 | Sillaots Kristel | EST | 03:40:08 |
22 | Adamson Anet | EST | 03:40:40 |
23 | Luik Ege-Lii | EST | 03:41:36 |
24 | Tikva Piret | EST | 03:42:04 |
25 | Kottisse Epp | EST | 03:43:05 |
26 | Mats Katriin | EST | 03:43:24 |
27 | Gindhart Marina | GER | 03:45:01 |
28 | Kaldma Liina | EST | 03:45:04 |
29 | Edela Ketlin | EST | 03:47:03 |
30 | Aron Sirli | EST | 03:48:04 |
31 | Timmusk Kerda | EST | 03:48:18 |
32 | Aasmaa Kätlin | EST | 03:48:38 |
33 | Marshall Rebecca | GBR | 03:50:47 |
34 | Tensing Karin | EST | 03:52:41 |
35 | Lepmets Marju | EST | 03:53:16 |
36 | Veidemann Helena | EST | 03:53:33 |
37 | Kink Sirje | EST | 03:55:24 |
38 | Feldman Katre | EST | 03:55:45 |
39 | Asi Astrid | EST | 03:58:54 |
40 | Kütt Viktoria | EST | 03:59:21 |
41 | Kiisk Katrin | EST | 03:59:24 |
42 | Mehine Sigrid | EST | 03:59:58 |
43 | Rahumeel Maarika | EST | 03:59:58 |
44 | Must Mari-Liis | EST | 04:01:53 |
45 | Maasing Kaia | EST | 04:02:28 |
46 | Linkgreim Gerli | EST | 04:03:37 |
47 | Larm Liina | EST | 04:05:13 |
48 | Pallas Maili | EST | 04:05:39 |
49 | Raudsik Marilin | EST | 04:06:21 |
50 | Lond Ulvi | EST | 04:07:32 |
51 | Igova Asya | BUL | 04:08:12 |
52 | Niinemägi Simone | EST | 04:09:25 |
53 | Rull Kristiina | EST | 04:10:49 |
54 | Sepa Hille | EST | 04:13:14 |
55 | Vahtakand Grete | EST | 04:16:07 |
56 | Granovskaja Oksana | EST | 04:17:45 |
57 | Naumova Anna | EST | 04:17:49 |
58 | Ustav Kairi | EST | 04:18:23 |
59 | Šipunova Jelena | EST | 04:19:23 |
60 | Startin Ruth | GBR | 04:21:33 |
61 | Vainura Kristi | EST | 04:22:19 |
62 | Evestus Airika | EST | 04:22:22 |
63 | Sorokina Zaira | EST | 04:23:36 |
64 | Lepiksaar Kertu | EST | 04:23:58 |
65 | Nilson Ave | EST | 04:24:03 |
66 | Kaivos Anne | FIN | 04:24:03 |
67 | Pruuden Pille | EST | 04:24:25 |
68 | Printsmann Piia Ereth | EST | 04:24:38 |
69 | Printsmann Liisa Marie | EST | 04:24:38 |
70 | Põder Marge | EST | 04:25:04 |
71 | Karu Mariel | EST | 04:25:12 |
72 | Roll Anne | EST | 04:25:41 |
73 | Vainumaa Kaili | EST | 04:26:01 |
74 | Soonvald Aet | EST | 04:27:17 |
75 | Romanenko Sirle | EST | 04:27:56 |
76 | Sion Saara | EST | 04:28:12 |
77 | Sahar-Lambinen Karin | EST | 04:28:51 |
78 | Kindlam Jaanika | EST | 04:28:55 |
79 | Hartikainen Pauliina | FIN | 04:29:14 |
80 | Käosaar Sandra | EST | 04:29:14 |
81 | Kasepalu Reet | EST | 04:31:55 |
82 | Zvingevica Kalnina Kristine | LAT | 04:33:15 |
83 | Leppik Kertu | EST | 04:34:56 |
84 | Haas Alina | EST | 04:35:17 |
85 | Boileau Patricia | FRA | 04:36:16 |
86 | Raudsepp Marta | EST | 04:36:43 |
87 | Jantunen Terhi | FIN | 04:36:48 |
88 | Õispuu Astrit | EST | 04:36:57 |
89 | Kaisel Liispet | EST | 04:37:50 |
90 | Radik Kärt | EST | 04:37:54 |
91 | Järvepere-Luik Helis | EST | 04:37:59 |
92 | Käo Reena | EST | 04:38:20 |
93 | Langi Kristine | EST | 04:38:36 |
94 | Haav Kerli | EST | 04:39:36 |
95 | Uutar Maianžely | EST | 04:39:59 |
96 | Ööpik Ainika | EST | 04:40:34 |
97 | Trääder Ruth | EST | 04:43:11 |
98 | Luhaäär Reet | EST | 04:43:12 |
99 | De Langen Jente | EST | 04:43:16 |
100 | Lusti Kriss-Mariin | EST | 04:43:56 |
Kõik tulemused ja fotod alates Tallinna Maraton
Rohkem jooksmine Eestis:
Kommentar schreiben